10.05.2005 :: 20:17
I'm supergirl and supergirl's don't cry! Wszytko w porzadku?! ciagle ktos zadawal mi takie pyatnie a ja mimo iz NIC nie jest w porzadku z usmiechem na ustach odpowiadam 'tak' a dlaczego pytasz ? kurwa znowu maski!!! mam ich dojsc falszywe uczucia nakladane na te prawdziwe ile mozna udawac ciagle sama siebie o to pytalam i nie moglam zrozumiec heh ale na szczescie nie jestem sama na tym swiecie mam przyjaciol mam was ! i dziekuje za to ze jestescie pomagacie przedewszytskim zrozumiec i wytlumaczyc ze nie wszystko zlaey ode mnie czasmi wydarzenia ktore dzieja sie kolo mnie nie sa moja wina tylko poprostu tak mialo byc i juz rany goja sie niedlugo bede moglka przestac chodzic w bluzach na dlugi rekaw w domu i wszkole i na podworku nie bede musiala spac w pizamie na dlugi rekaw zeby starsi nic nie zauwazyli ale mimo ze yyy jak to sie mowi 'pocielam sie' to nie zaluje tego wiem ze to mi napewno pomoglo inie myslcie ze jestem jakas chora psychicznie ;/ bo to bledne myslenie D najgorsza byla reakcja moich kumpli kiedy bluza mi sie podwinela zaraz bylo 'co ty tam masz' a ja ze nic 'nie wkrecaj przeciez widze' 'no serio ci mowie ze nic!' 'pokaz reke''musialam im pokazac 'co ty zrobilas?!'rozplakalam sie przy nich nie moge udawac jak mas zjakis probklem to mow nam nie mozesz tego wiecej robic! przysiegnij zeby wiedzial ile bylo takich razow wczesnije duzo wczesniej kiedy jeszcze ja i oni bylismy kolegami na 'czesc' a nie zgrana paczka a co do tamtego kumpla z poprzedniej notki to przepraszal mnie sto razy oczywiscie o niczym nie wiedzial nie chcialam zeby wiedzial wybaczylam mu ale to byl ostatni raz nie chce wiecej tego robic bo pzrez pewien czas patrzylam na siebie z obrzydzeniem bylam wrakiem a nie czlowiekiem ale jestem soba to wiecej sie nie powtorzy przyrzekam wiem ze nie moge znow zrobic tego wam :) dziekuje i przepraszam :-* kocham was pozdro dla tych ktorzy mi pomogli czyli dla PGJ sQad : natalki,kasi,ola,georga,irysa,jopka,seby,buraka i dla reszty nie zapomne wam tego LOL!TKA