boskie pryma-aprimis
elo, no o tym uwielbianym przez uczniow swiecie , zaraz po dniu wagarowicza, ja oczywiscie zapomnialam ,
no wiec opisze lekcje po koleji hehe bedzie szybciej :P
FIZYKA-z nasza wychowawczynia,dostalismy opierdol za zachowanie (jak zwykle I d w koncu jestesmy)a pozniej zadanka liczylismy a ja dalej nie wiedzialam ze jest 1.04.
POLSKI- no juz mi klasa uswiadomila co dzisiaj za dzien hehe, no wiec zostawilismy (prof.) albetowi kartke na drzwiach (jakas moda na te kartki w tym roku byla :P) 'JESTESMY W SALONIE PEUGOTA' hehe po jakichs 15 min wpadamy do klasy a facet do nas z tekstem wyjezdza: mam nadzieje ze sie udaly zakupy a my pompa hehe ale chyba za bardzo nam sie nastroje udzielily bo alberto dam nam 5 zadan do zrobienia na dwie godzinki (bo czekal nas drugi polak jeszcze) i wyszedl sobie z kalsy - oczywiscie dzienik zabral hehe
2 POLAK -robilismy zadnia...;(
MATMA-hehe temu panu tez zostawilismy kartecze : JESTESMY NA DNIACH OTWARTYCH W KONIACH (technikum dla chlopcow slaby poziomik tam maja ) i poszlismy na dol do barku, ale nasz pan nie dal za wygrana wzia wychowawczynie i tego jednego ucznia ktory grzecznie poszedl do klasy ;/ po dzwonku i zaczeli szukac I d ale my sie schowalismy pozniej zlapali 2 chlopakow a reszta miala luz tylko pewnie zjebe dostaniemy :D acha no i oczywiscie chlopacy zaczeli sie bawic gasnicai sie bialo zrobilo na korytarzu ;/ beka byla :D
P.O. -nic nie rozkminilismy[!] poszlismy ale i tak pompa byla bo maski gazowe zakladalismy [:)]
W.O.K.- zamienilismy sie z klasa I c (kl.Martynki i Beti) oni poszli na nasz wok a my na ich biole beka byla najpierw pani kazala nam spiewac a pozniej malowac a pozniej spr. pisac za I c ale my to bekowo zrobilismy i pompa pozniej byla :D
no i koniec dnia cudów :) ale no spoko bylo jak dla mnie ... chociaz raz moja klasa nie dostala zjeby za zachowanie bo my sie tak norma zachowujemy hehehe
LOL!TKA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
09.04.2005 :: 18:50 :: ahw25.neoplus.adsl.tpnet.pl

lolitka17

wez mnie nie rozsmieszaj buraku-wiesniaku :P wiesz na gerze to bylo z zaskoczenia a ja sie drugi raz nie dam zaskoczyc :] pozdro a
ps. motylki sobie lataja u mnie po pokoju i nie chca przestac!
07.04.2005 :: 20:03 :: pb63.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

Mariolka

jo jo nie pierdol!!!!!! dla mnie zawsze musi byc miejsce... ja jestem zaj zajebista laska!! ja mam byc wyruzniona bo inaczej znow dostaniesz na gerze ;]
06.04.2005 :: 13:57 :: ajo157.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lolitka

jak mozesz byc takim samolubem :D millerka trzeba sie dzielic z innymi ;]
moim miejscem na blogu
hehe
a po za tym ciebie tak okreslam jak je ZAJEBISTE LASKI :)
05.04.2005 :: 20:48 :: pc129.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

Mariolka

ej ziom ja tu myslalam ze jaką notke o mnie wyglosisz a Ty mnie w zbiorowosci z Dziewczynami. no wiesz co? zawiodlam sie.
Talk.pl :: Wróć