buuuuuu ale zamuliłam ;-)

heh niestety de fakto brzmi ze ostatnio strasznie mi sie nie chcialo a moze nie odczuwalam potrzeby zeby pisac co kolwiek [?] nie wiem ;/
ale no tak sie stalo i juz chociaz nie wiem przed kim ja sie tlumacze przeciez do tego bloga tylko praktycznie ja mam dostep i jest on na moja wylacznosc i jest pisany dla mnie na pamiatke pytanie brzmi dlaczego nie pisze go tradycyjnie w zeszyciku w serduszka hmm nie wiem bo nie jestem tradycjonalistką? tak chyba dlatego...w moim pojeciu oznacza to ze nie musze dostac listu recznie pisanego przez kogos wystarczy mi meil czy sms wszystko to ma taka samo wartoscnp. co to za roznica czy ktos powie ci ze cie kocha na gg napisze w emeilu zaspiewa czy wykrzyczy? chyba najwazniejsze jest to co taosoba chce przekazac a nie w jaki sposob ;] no ale dosyc tego filozofowania zajmimy sie tym co sie dzieje wokol no wiec tak hmmm skupy sie
no pierwsze co mi pzrychodzi do glowy to to ze Asia i Rybka chodza ze soba i mimo to ze trudno sie do tego przyzwyczaic (zajelo mi to az 1 dzien ;P) to naprawde fajnie sie do brali i ;-* dla nich hehe fajnie patrzec jak obydwoje promieniuja szczesciem a ich nastroj udziela sie innym i dzieki temu wszyscy sa happy ;]
druga sprawa to ze pewien chlopak powiedzial mi dwa magiczne slowa ... chyba wszyscy wiedza o co chodzi ;D ale on jest TYLKO i az moim przyjacielem i wiem ze powiedzial to bo ... bo tak poprostu ;p heh to jednak fajnie wiedziec ze sa na swiecie osoby ktore tak poprostu cie kochaja wlasciwie tylko za to ze jestes
no a po trzecie hehe nareszcie doczekalam sie nowego telefonu ;D rodzicow chyba w koncu ruszylo sumienie i fakt ze nigdy nie wiedza gdzie jestem itd itp i postanowili mi kupic nowy hehe ale kazali wybrac mi cos z noki bo podobno tego tak szybko nie rozwale jak motoroli ;P
z tego co sie kolo mnie dzieje mozna wylowic jeszcze to ze zostal tydzien chodzenia do szkoly i 9[!] dni wolnego jea
ale niezle sie szykuje to wszystko hehe najpierw urodziny beti no jedym slowem tancze-%-fajka i na zmiane hehe pozniej dżambo u drewniaka czyli sandry (tzn domowka bo wileki drewniak sie przeprowadzil w urocza okolice - z jednej strony sasiaduje z cmentarzem brrr ) i znowu tancze-%-fajka pozniej przyjezdzaja kupele z grodziska Nati i Kaska a co z nimi bede rozkminiac to jeszcze nie wiem ale jak sie dowiem to napisze hehe no mam nadzieje ze bedzie ciekawie
no wiec tym newsem koncze ta noteczke pozdro kocham was ;-*

LOL!TKA

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.04.2005 :: 22:06 :: 195.136.67.222

Tamiczka

Siemanko :D Spoko bloguś ;) Zapraszam czasem do mnie na www.tamika_ma_bzika.hwdp.pl Aha i i nie zapomnij w komciu napisac adresu twojego bloga, to czasem tu jeszcze wpadne :P I wpisz się do księgi gości, jeśli Cię tam jeszcze nie ma. papatki :****
Talk.pl :: Wróć