Pozegnania nadszedł czas ...

tak to chyba najlepszy moment aby powiedziec sobie good bye
smutno mi sie z tym rozstawac chce zaczac swoje zycuie od nowa
nie chce dluzej wszystkiego psuc nie chce miec wiecej takich mysli jak ostatnio...o ktorych nawet mi sie pisac nie chce was smucic i martwic mam dosc pisania tutaj w sumie to nie dosc ale musze sie z wami pzoegnac naprawde dziekuje wam za wszystko wszystko co dla mnie robiliscie nigdy wam tego nie zapomne ostatniop mialam strasznie zle momenty wpadalam w duz dolki z ktorych nie moglam wyjsc nadal je mam chcialam ale nie probowalam zrobic pewnej rzeczy ... i dobrze musze byc w koncu optymistka bo wlasnie z niej zrobilam sie pesymistka no niestety chce zamknac strasznie zly rozdzial w moim zyciu ale on ostatecznie sie zamknie kiedy dostane swiadectwo z informacja ze otrzymalam promocje do kalsy 2 tak tylko na to czekam to bedzie ostatnia rzecz jaka bedzie mi potrzebna do zamkniecia tej beznadziejnego rozdzialu zwanego

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
21.06.2005 :: 17:20 :: ajk44.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula

nie wiem dlaczego tak piszesz ... chyba poznalas mnie na tyle ze wiesz ze ja sie raczej nikomu nie zwierzam nie mam takiego zwyczaju bo uwazam ze ze wszystkim sama sobie poradze taka samodzielnosc nie raz mi nie wyszla na dobre ale trudno...
poza tym udalo mi sie ze wszytskim jakos poradzic tym razem wy - moi przyjaciele pomogl;iscie mi zaufalam wam (tylko wy macie adres i haslo do tego bloga) wiec to chyba o czyms swiadczy prawda? a dokladnie to o tym ze zrobilam duzy krok do przodu w ktorym wy pomogliscie nawet ty Marta chociaz myslisz ze nic nie zrobilas i ze nie mozesz do mnie dotrzec :) mi wystarczy sama wasza obecnosc samo to ze jestescie do mojej dyspozycji kiedy mi zle kiedy wiem ze moge wam zaufac i polegac na was nie musze siew am zwierzac ale wystarczy ze jestescie :)
29.05.2005 :: 20:22 :: pc10.elblag.cvx.ppp.tpnet.pl

Mariolka

Paulino martwie sie o Ciebie bo Cie bardzo lubie. nie wiem jak mam Cie przekonac do swojej osoby. nie chcesz mi sie zwierzac trudno przyjme to z bólem.
Talk.pl :: Wróć